درباره ما

ورود اینترنت به ایران در سال هفتاد و هشت، باعث شروع اتفاق‌های نو و ایجاد ایده‌های بی‌شماری شد که قصد داشتن با کمک ارتباطات و شبکه‌های دیجیتال طرحی نو بیافرینن و باعث ایجاد تحول‌ بزرگی در تمامی زمینه ها بشن.

در کشورمان صنعت اسب و سوارکاری یکی از صنایع ایست که از این مقوله بی نصیب بوده و شیوه های  بسیاری برای ایجاد تغییرات مثبت و دگرگونی در این صنعت وجود داره، شرکت ایپرو مفتخره که تونسته پس از عبور از فراز و نشیب‌های بسیار وارد زندگی مردم بشه، و تصمیم داره تا هر ساله با شیوه های نوین و ایده های تازه تحولاتی عظیم در جامعه ی سوارکاری ایجاد کنه،

 نقطه عطف پیدایش ایپرو از گپ و گفت و رویاپردازی‌های چند سوارکار شروع می‌شه که داشتن فضای مجازی و اینترنت رو چیزی فراتر از گسترده شدن ارتباطات می‌دیدن و یقین داشتن فضای مجازی در ایران، نوید بخش تحولات تجاری و رویدادهای تازه‌ای خواهد بود.

طی گذران این مسیر کوتاه ، بچه های ایپرو با هم آشنا شدن و طرفداران اسب و سوارکاری را در سرمایه گذاری برای ایده هاشون جذب و سهیم کردن ، و با ایجاد حس اعتماد در آنها شروع این قمار عاشقانه رو رقم زدن . از اون زمان تا به امروز  ایپرو بدون توقف در حال حرکته؛  برنامه‌ریزی واقع‌بینانه که حاصل یه عمر تلاش یک شرکت با تجربه است همراه با  جسارت و روحیۀ آرمانگرای تیم، از ایپرو یه «جوان خردمند» ساخته؛  وجود افراد پاکباخته‌ای که فقط برای منافع شخصی کار نمی‌کنن، به خوب قانع نیستن و همیشه برای ارایه ی بهترین‌ها در تلاش هستند باعث میشه با گذر زمان  و روز به روز تجربه‌ای جدید به اندوخته‌های ایپرو اضافه بشه.

اولین هدف ما به روز کردن محصولات سوارکاری ایران و فراهم ساختن شرایطی بود که بتونیم پاسخگوی تمام خواسته های طرفداران این صنعت باشیم ، که با توکل به خدا و حمایت مردم اولین شوروم سوارکاری و نه فروشگاه سوارکاری رو در تهران افتتاح کردیم.

ولی این سفر اینجا تموم نمیشه. ما به مقصد می‌رسیم و مقصد تازه‌تری برای اهداف بزرگتر داریم. مسیرهای صعب‌العبور و راه‌های هرگز نرفته رو امتحان می‌کنیم و در های جدیدی رو باز خواهیم کرد

کار کردن در  ایپرو، شروع سفری پر از هیجانه، گرچه فراز و نشیب این راه قابل پیش بینی نیست ، ولی باور تمامی همسفران رسیدن است ، اینکه ادعا کنیم ایپرو جسورانه به استقبال خطر میره شعار نیست ، چون با ریسک کردن و‌ نترسیدن از شکست  ، راه احیای خودش رو یاد گرفته و حتی اگر هیچ نداشته باشه، حتما هوس قماری دیگر در سر داره . قمارهای عاشقانه‌ای که رهنمای سرنوشت شان هستند.